Anasayfa Dalış Kulüpleri ve Merkezleri İstanbul Dalış Kulüpleri ve Merkezleri Şişli Sualtı Sporları Kulübü

Şişli Sualtı Sporları Kulübü

2003 Yılında kurulan ve halen İstanbul’da faaliyet gösteren en büyük dalış kulüplerinden biri olan Şişli Sualtı Sporları Kulübü, dalmaya meraklı her yaştan insanın üye olabileceği, kent yaşamından sıyrılıp ferahlamak isteyenler için düzenli olarak dalış kursları, yurt içi ve yurt dışı dalış gezileri, sualtı dia ve video gösterileri, seminer ve konferanslar, sualtı fotoğraf sergileri, doğa yürüyüşleri organize etmesinin yanı sıra kütüphanesi ile de ziyaretçilerine hoşça vakit geçirtmektedir.

2012 yılında “STD Turizm Hiz. Ve Org. Ltd. Şti” bünyesinde “Mavi Balina Seyahat Acentesi”ni kurmuş ve aynı yıl “SSI Dive Travel Turkey” Yetkili tek dalış acentesi olmuştur. Kurulduğu günden bu güne binlerce dalıcıya dalış kursları vermiş, yurt içi ve yurt dışı dalış gezilerine götürerek Türkiye’de ki dalış sektörüne öncülük etmiştir.

Bütün kurslar konularının uzmanı olmuş profesyonel eğitmenler nezaretinde yapılmakta ve kurslara katılan her dalıcı sigortalanmaktadır. Kurs sonunda başarılı olan kursiyerlere Türkiye ve Uluslararası geçerliliğe sahip CMAS/TSSF ve SSI Sertifikaları verilmektedir. Üstelik kulübümüzde ders saatleri konusunda çok esnek davranabiliyoruz, tümüyle kursiyerin ihtiyacı göz önüne alınarak uygun ders saatleri ve günleri planlayabiliyoruz.

Kulübümüz kurulduğu günden bugüne birçok dünya rekoruna imza atmıştır. Aynı zamanda  sosyal sorumluluk projeleri ile bir çok devlet ve özel kurumlarla halen iş birliği içerisindedir.

www.sislisualti.com