Anasayfa Dalış Kulüpleri ve Merkezleri Bursa Dalış Kulüpleri ve Merkezleri Mavi Yıldız Doğa ve Su Sporları Merkezi

Mavi Yıldız Doğa ve Su Sporları Merkezi

16 yılını dalışa veren Yusuf KAYAOĞLU tarafından 2007 yılında kurulan Mavi Yıldız, Bursa da dalış eğitiminde ilklerin öncüsü olmuştur. Bursa’da eğitim kalitesinden ve güvenlikten ödün vermeden, ciddi, kurumsal olmanı yanı sıra sıcak bir ortamın, dostlukların paylaşıldığı bir dalış merkezi olma hedefi ile yola çıkılmış ve bu yolculuk esnasında sualtına gönül verenleri sualtı ile tanıştırmıştır.

CMAS sisteminde tüm seviyede dalış eğitimleri veren Mavi Yıldız, Türkiye Sualtı Sporları Federasyo’nun Bursa’daki yetkili dalış eğitim merkezidir. Aynı zamanda bünyesinde Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu’nun Rehber Balıkadamınıda bulundurmaktadır. Kurulduğu günden beri yetki belgesi alımları için gerekli olan bütün standartları kendi öz kaynak ve eğitmeni ile karşılayan Mavi Yıldız, hiç bir zaman göstermelik ne bir eğitmen, ne de rehber balıkadam barındırmamış, profesyonellikten bir kez olsun ödün vermemiştir.

Kurulduğu günden itibaren dalıcılarına profesyonel ve kaliteli hizmeti ulaştırmak birinci önceliği olan Mavi Yıldız, bu hedef doğrultusunda Bursa’da ilk kez DAN (Divers Alert Network) eğitimleri düzenleyen dalış merkezi olmuştur.

Bununla yetinmeyen Mavi Yıldız, kendine düstur edindiği kalite kavramını bir adım daha öteye taşımak için, tüm dünyada tanınan, uzmanlık eğitimleri sunan, eğitim sistemi dünyada 4 kalite aktreditasyon kurumundan belgeli, ISO Belgesine sahip, bröve seviyeleri Amerikada Üniversitelerde ders kredi notu olarak bile kabul edilen SSI Sisteminin, Bursa’daki ilk ve tek yetkili dalış merkezi olmuştur.

Yine bu kapsamda Bursa ve çevre şehirlerde Nitrox Dalış sistemi üzerine tek eğitim verebilen yer olan Mavi Yıldız, toplam 10 dalda uzman dalıcı eğitimleri verebilen Bursa’nın tek dalış merkezidir.

Dalış eğitimi almak istiyorsanız, önceliğiniz aldığınız belgenin tüm dünyada geçerli olup olmadığını sorgulamak, uzmanlaşma adımlarına sahip olup olmadığını sorgulamak olsun.

Biz bu maviye yaptığımız bu büyülü yolculukta, sayısız mavi sevdalısına yol gösterdik, yanlarında olduk…

Biz burda mavinin kucağında, yol gösteren bir yıldız olarak yanınızdayız…

Sizi bekliyoruz…

www.maviyildiz.org