Anasayfa Dalış Kulüpleri ve Merkezleri Marmaris Dalış Kulüpleri ve Merkezleri J Dive

J Dive

Siz hiç yelkenli ile gitmenin huzurunu yaşadınız mı? Türkiye’nin tek, gerçek, dalış ve yelken teknesi “MSY OKYANUS JD” ile pek çok aktiviteyi bir arada gerçekleştirmek mümkün.

JDive Cruises (Dalış ve Yatçılık), MSY OKYANUS JD teknesi ile, (28m uzunluk ve 6.40 genişlik) haftalık ve daha uzun süreli, DALIŞLI MAVİ YOLCULUK , MAVİ YOLCULUK , YOGA TURLARI, ve SERBEST DALIŞ  turları  düzenlemektedir.

MSY OKYANUS JD 12 misafir kapasiteli bir tekne olup, kabin sayısı 6 dır. Her kabin duş ve  tuvaletli, 4 kabin çift kişilik yataklı, 2 kabin hem çift kişilik yataklı hem ranza yataklıdır. Tüm turlar tam pansiyondur.

Aletli dalışa ilgisi olan, dalış konusunda tecrübeli ya da tecrübesiz misafirlerimiz, uzman eğitmenlerimiz eşliğinde dalışlar yapabilir, mükemmel sualtı görüşü, sualtı yapısı ve sualtı canlıları ile birlikte olmanın tadını çıkarabilirler.

Serbest dalışa ilgi duyan misafirlerimiz de günün her saatinde suya girebilmenin keyfini yaşarlar. Serbest dalış eğitmenlerince teknemizde serbest dalış eğitimleri de düzenlenebilir. Serbest dalıcı misafirlerimiz ve serbest dalış eğitmeni arkadaşlarımız (eğitimlerinde) Hisarönü bölgesinin derinliklerinin ve harika sualtı görüşünün tadını çıkarırken, tur süresince teknemiz MSY OKYANUS JD üzerinde olacaklarından, hotelde konaklamaya göre daha fazla suya girme şansını elde ederler.

Gerçekte bizim faaliyetlerimiz herkesçe bilinen mavi yolculuk turlarının dalışlar ile süslenmiş halidir. Sadece mavi yolculuk yapmak isteyen misafirlerimiz ise aynı şekilde denizin, yelken yapmanın ve harika bir tekne yaşamının tadını çıkarabilirler.

Yoga yapmak isteyen misafirlerimiz ise kendi yoga organizasyonlarını yaparak teknemiz üzerinde eşsiz güzellikte koylarda ve doğal güzellikler içinde, yaz günlerinde kapalı ortamlara sıkışıp kalmadan yoga yapmanın içsel huzurunu yaşayabilirler.  Hem yoga hem de dalıcı arkadaşlarımızın talepleri halinde yoga + dalış turları da düzenlemekteyiz.

Turlarımızda, Marmaris Selimiye Köyü’nden başlayıp Hisarönü Körfezi’ni, Datça Bölgesi’ni ve Yeşilova Körfezi’ni içeren, bir rota takip ederiz. Profesyonel personelimiz eşliğinde, her uygun havada yelkenlerimizi açarız. Şehir yaşantısından uzak koyların sürekli değişen muhteşem manzarasıyla, kirlilikten uzak bölgelerin pırıl pırıl sularında, huzurlu zamanların tadını çıkarabilmenizi sağlarız.

www.jdiveturkey.com