Anasayfa Dalış Kulüpleri ve Merkezleri İstanbul Dalış Kulüpleri ve Merkezleri Hamsi Diving

Hamsi Diving

Güvenli, güler yüzlü, işin ciddiyetinin ve keyfinin sınırlarını karıştırmadan “batmayan dalanlar”ın yeri!!!!!!!!!!!

Dalış merkezi kadrosu Hamsi Diving ilkelerini benimsemiş ve dalış konusundaki profesyonellikleri tartışılmaz kişilerden oluşmaktadır. Mevcut kadromuz dalış ve dalışla ilgili her konuda sürekli eğitim almakta olup yüksek kaliteyi arayan müşterilerimize en iyi ve en güvenli servisi sunmaktadır.

Hamsi Diving Eğitmenleri, sualtı maceranıza başlarken, bilmeniz gereken her şeyi doğru ve eğlenceli bir yöntemle öğrenmenizi sağlıyor. Teorik ve pratik eğitimleriniz sonrasında, kendine güvenen ve rahat bir dalıcı olabilmeniz için gereken her türlü bilgi, beceriyi, deneyimi edinecek ve güvenli dalış prosedürlerini öğreneceksiniz. Görsel öğelerle donatılmış eğitim materyalleri sayesinde teorik dersler çok daha kolaylaşırken, öğrenmekten aldığınız keyif de artacaktır. Eğitimin kalitesi sizin için önemliyse ve bunu gerçek profesyonellerden almak istiyorsanız DOĞRU YERDESİNİZ..

Arzu eden dalıcı adaylarımız sualtı beceri eğitimlerini yurtiçi veya yurtdışı gezi organizasyonlarından birinde tamamlama hakkına ve şansına sahip olup, bir yandan eğitimlerini tamamlayıp diğer yandan Türkiye’nin ve dünyanın çeşitli dalış noktalarını gezme ve görme şansına sahip olabilirler.

Sizin boş vakitlerinize göre planladığımız eğitimler ile hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Kişiye özel eğitim seçenekleriyle ilgili bilgi almak için bizi arayın.

Dalış merkezimiz SSI, IDDA  ve CMAS disiplinlerinde her seviyede Dalıcı, Teknik Dalış ve Eğitmen de dahil olmak üzere eğitim vermeye yetkilidir.

Bunun yanında merkezimiz dalış acilleri konusunda dünyanın en deneyimli kurumu olan DAN’ın ilkyardımcı, Eğitmen ve Eğitmen Eğiticisi kurslarını da vermeye yetkili kurumdur.

www.hamsidiving.com