Anasayfa Dalış Kulüpleri ve Merkezleri İstanbul Dalış Kulüpleri ve Merkezleri Deepist Dalış ve Doğa Sporları Merkezi

Deepist Dalış ve Doğa Sporları Merkezi

Deepist Dalış ve Doğa Sporları Merkezi; hayatı doya doya, keyifle yaşamak isteyen genç yaşlı herkesin buluşma noktası olmak için yola çıktı ve bu yolculuğa hep taze kalan bir heyecanla devam ediyor. Profesyonel eğitmenleri ve deneyimli kadrosu; daha iyi hizmet vermek ve kendinizi güvende hissetmenizi sağlamak için dost elini sizlere uzatıyor, sizlerle hayatı paylaşıyor.

Deepist, uluslararası geçerlilikteki PADI (Profesyonel Dalış Eğitmenleri Birliği) ve CMAS(Dünya Sualtı Aktiviteleri Konfederasyonu) Eğitimleri ile dalış hayatınıza güvenilir bir başlangıç yapabilmeniz ve sualtı dünyasının güzelliklerini özgürce yaşayabilmeniz için çalışıyor. Türkiye’nin ve dünyanın en güzel dalış noktalarında unutamayacağınız dalış deneyimleri yaşamanızı sağlayan Deepist, güven, heyecan ve keyfi bir arada sunuyor, profesyonelliğiyle hayatınızın ilkleri arasında yer almayı hedefliyor.

Sualtını keşfetmeye doyamayan deneyimli balıkadamlar için ileri seviye dalış kursları, doğa sporlarına tutkunlar için Türkiye’nin en elverişli noktalarında snowboard, yelken,sörf, paintball, ve rafting hizmetleri de sunan Deepist, hayatınızı renklendiriyor. Sizi harekete geçiriyor.

www.deepistdiving.com