Anasayfa Dalış Kulüpleri ve Merkezleri Bodrum Dalış Kulüpleri ve Merkezleri Bodrum Diving

Bodrum Diving

Haydi Bodrum’a, birlikte kabarcıklar yapmaya…

Bodrum Diving olarak Bodrum’dan hareketli günübirlik dalış turlarımızla donanımlı dalış yapmak isteyenlere deneme dalışı, sportif dalışlar ve dalış kursları alanlarında hizmet sunuyoruz. 2012 Senesinde bu yana dalışa özel hazırlanmış teknemizde gün boyu iyi vakit geçirmeniz, sessiz koylarda denizin ve güneşin tadını çıkarmanız ve kusursuz dalışlar yapmanız için çalışıyoruz. Yeni ve düzenli kontrolleri yapılmış Mares marka malzemeler ile Mares Dalış Merkezi olarak hizmet veriyoruz. Turlarımızda, hem sualtında hem de su üstünde size en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Sualtında…

Müşterilerimizin donanımlı dalış ile ilgili farklı ihtiyaçlarına karşılık veriyoruz. Donanımlı dalış yapmak isteyenlere sunduğumuz hizmetler arasında deneme dalışları, eğitim dalışları ve sportif dalışlar yer almaktadır.

Sualtını merak eden, donanımlı dalışı deneyimlemek isteyenlere uzman dalgıçlarımız eşliğinde tanıtım amaçlı deneme dalışları yaptırıyoruz. 30 dakika süren deneme dalışlarımızla sualtı dünyasına “Merhaba” diyerek Bodrum’un en güzel dalış noktalarında yapacağınız günde 1 veya 2 deneme dalışı ile yeni bir dünyayı keşfetmeye başlayabilirsiniz.

bodrum-diving_1

Sertifikalı dalgıçların özellikli dalıcılar olmaları için gece dalışı, düşük görüş mesafeli dalış ve batık dalışı gibi eğitimler sunuyoruz.

Deneme dalışları, kurslar ve özellik gerektiren dalışlar için eğitim dalışları dışında, sadece dalış yaparak tecrübe ve becerilerini arttırmak isteyen sertifikalı dalgıçlara da kaliteli hizmet sunuyoruz. Müşterilerimizin sorunsuzca dalabilmeleri için dalış planlaması yapıyor ve dalış öncesi brifing veriyoruz. Dalış noktalarını iyi bilen uzman dalgıçlarımızla gruplara liderlik ederek sualtında en iyi vakti geçirmenizi amaçlıyoruz.

Sualtı ile ilgili olarak sunduğumuz bir diğer hizmet de gece dalışlarıdır. Programlı olarak düzenlediğimiz gece dalışı turlarımıza katılarak karanlıkta donanımlı dalış yapma deneyimini yaşayabilirsiniz. Sadece sertifikalı dalgıçlara yönelik düzenlediğimiz bu turlar her hafta belirli günlerde yapılmaktadır.

Bodrum Diving ile günübirlik dalış turlarımıza katılan fakat donanımlı dalış yapmak istemeyen veya dalışlarından arta kalan zamanlarını değerlendirmek isteyen müşterilerimiz de şnorkel yaparak sualtı keyfine ortak olabilirler.

Mares ekipmanlarımız ile eksik dalış malzemelerinizi tamamlayabileceğiniz gibi sualtı kamerası, fotoğraf makinası, dalış bilgisayarı ve fener gibi ilave ekipmanlar da kiralayabilirsiniz.

Teknemizin hızlı seyri sayesinde uzak dalış noktalarına kısa sürede ulaşarak Bodrum dalış noktalarının sadece Karaada çevresinden ibaret olmadığını göstermek ve sizlere farklı sualtı güzellikleri sunarak yeni heyecanlar yaşatmak istiyoruz.

Su üstünde…

Bir dalış turunda sualtında geçirilen sürenin su üstünde geçirilen süreye oranla çok kısa olduğunun farkındayız. Bu nedenle iyi ve sıcak bir ortam, geniş bir alan ve kusursuz hizmet gününüzün iyi geçmesiyle doğrudan ilişkilidir. Bodrum Diving olarak su altındaki disiplinimizi su üstüne de taşıyoruz.

Bodrum DivingDalışa özel hazırlanan teknemizde müşterilerimizin konforu için her şey düşünülmüştür. Temiz, yeterli oturma ve güneşlenme alanlarına sahip, ortak kullanım alanı geniş teknemizde kendinizi evinizde hissetmenizi istiyoruz.

Dilerseniz geniş üst güvertede rahatça güneşlenin, dilerseniz gölge bir alanda oturup sohbetin tadını çıkarın, dilerseniz de kendinizi platformumuzdan kolayca Bodrum’un mavi sularına bırakın. Dalış sıranızı beklerken, gün boyu size ayırdığımız alandaki ekipmanlarınıza rahatça ulaşın ve hazırlanın.

Karnınız acıktığında mutfağımızın sizin için hazırladığı öğle yemeğini yiyebilirsiniz. Tecrübeli aşçımızın dalış güvenliğine uygun olarak hazırladığı lezzetli öğle yemekleri turumuza katılanlara ikramımızdır. Her gün farklı bir menü servis edilir. Teknemizde öğle yemeği dışında gün boyu yiyecek ve sıcak-soğuk içecek servisi de vardır.

www.bodrumdiving.com.tr

KATEGORİDEKİ DİĞER YAZILAR