Anasayfa Dalış Kulüpleri ve Merkezleri Alanya Dalış Kulüpleri ve Merkezleri A&P Divers Dalış ve Cankurtaran Merkezi

A&P Divers Dalış ve Cankurtaran Merkezi

A&P Divers Dalış ve Cankurtaran  Merkezimiz federasyonumuz standartlarında uluslararası geçerli CMAS, ve PADI olarak Lisans vermekte yine Dünya Cankurtarma Federasyonu ILS ve EFR standartlarında cankurtaran kursları vermektedir. Faaliyetlerimiz tüm yıl boyunca devam etmektedir. Kadromuz profesyonel eğitmenlerden oluşmaktadır.

A&P Divers dalış Merkezimiz; özel sahilinde gerekli tüm imkanların dan yararlanabileceğiniz, geniş ve doğal bahçemizde hamağanıza uzanıp kuşlar ın senfonileriyle ve doğanın tüm güzellikleriyle iç içe olup huzuru burada bulabileceğiniz bir yer. Ögle yemeklerinizi de özel bahçemizde piknik keyfi tadın da yaparsınız. Bahçemize girişte de ofis ve dersliğimiz bulunmakta

Dalışla ilgili farklı ölçü ve ebatlarda tüm malzemelerimiz bulunmaktadır.Dalış Merkezimiz aynı anda 20 dalıcının dalış yapabileceği malzeme ve donanıma sahiptir. Malzemelerimiz (SCUBAPRO & CRESSI) den oluşmaktadır. Bauer marka kompresör ile sürekli yenilenen filtremizle sualtında doğal bir hava soluma imkanınız olur.

Sualtında deneyiminizi ölümsüz hale getirmek ya da hatıra olarak saklamak için sualtında fotoğraf veya video çekimleri yapabilirsiniz.

www.apdivers.de